Szukasz szybkiego i łatwego sposobu na zapewnienie edukacji dziecku? Tutoringo spełni Twoje oczekiwania.

Czym jest Tutoringo?

Tutoringo to platforma internetowa dla korepetytorów, uczniów i rodziców. Umożliwia korepetycje online, co w obecnych czasach jest najlepszym rozwiązaniem. Oferuje narzędzia do efektywnej organizacji i planowania nauki. Dzięki Tutoringo jest możliwe tworzenie internetowych mikrospołeczności związanych z edukacją.

Dwie wersje językowe

Platforma jest dostępna w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej. Dzięki temu uczniowie mogą przygotowywać się do późniejszej edukacji w języku angielskim. Dla uczniów z wymiany i osób po przeprowadzce również jest to duże udogodnienie, gdyż mogą wybrać język, w którym łatwiej będzie im przyswajać wiedzę.

Edukacja dzieci i młodzieży na najwyższym poziomie

Nasi korepetytorzy są na bieżąco sprawdzani, tak by poziom nauczania był wysoki i zapewniał dobre przygotowanie do egzaminów oraz lekcji w szkole.

Szeroki wybór

Platforma oferuje korepetycje z szerokiego zakresu edukacji. Każdy znajdzie coś dla siebie. Najczęściej wybierane są korepetycje z przedmiotów takich jak: matematyka, język polski, język angielski. Nasi utalentowani nauczyciele nauczą Cię zagadnień z dziedziny Muzyki, a nawet opanujesz z nami Rachunek Różniczkowy.

Bez stresu i z wyobraźnią Zajęcia są prowadzone dla Ciebie, więc nie ma powodów do stresu. Celem korepetytorów jest pomoc w nauce i wytłumaczenie niezrozumiałych zagadnień, tak by uczeń czuł się w pełni przygotowany do testu. Wszelkie problemy ze zrozumieniem tematu są normalne i korepetytor powtórzy to co trzeba.

Rozwijaj pasje i talenty

Tutoringo nie jest przeznaczone tylko dla uczniów i studentów. Każdy może skorzystać z Platformy i z powodzeniem rozwijać swoje talenty. Jedziesz na wakacje? Może przyda się nauka nowego języka. Aplikujesz do nowej pracy? Doszlifować umiejętności porozumiewania się w języku angielskim – to dobry pomysł!

Co wyróżnia Tutoringo?

Platforma nie jest tablicą ogłoszeniową, jak większość krajowych serwisów. Tutoringo nie pobiera opłat od ogłoszenia lub udostępnionego profilu przez korepetytora. Skoncentrowane jest na korepetytorach i jakości usług, jakie mogą dostarczać uczniom i studentom.

Zarejestruj się już dziś! Nie martw się o koszty. Rejestracja jest w zupełności darmowa!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj